StolArts Schody Podkarpacie

Pozycja
w bazie:
-
StolArts Schody Podkarpacie
Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów
tel: 602653795 http://www.stolarts.pl/schody-drewniane/

Opis producenta

Firma StolArts zajmuje się obróbką wysokogatunkowego drewna oraz tworzeniem zamówionych przez klientów elementów wyposażenia przestrzeni zewnętrznej lub wewnętrznej domu. Siedziba firmy znajduje się w Przeworsku na ul. Gorliczyna 257, a także w Rzeszowie na Alei Armii Krajowej 4A - działalność firmy to przede wszystkim teren województwa podkarpackiego, jednakże atrakcyjne stawki cenowe proponowane przez StolArts i wykorzystywana w pracy jakość materiałów sprawiają, że marka zyskuje coraz wyższą pozycję na rynku polskim, a także zagranicznym.

Praca stolarska pracowników firmy polega na wyborze solidnych, a zarazem wysoce estetycznych materiałów pochodzenia naturalnego, do którego obróbki stosuje się specjalistyczne narzędzia oraz urządzenia — staranna oraz cierpliwa praca pomaga w stworzeniu trwałego, ponadczasowego oraz estetycznego produktu końcowego, który będzie cieszył się popularnością w asortymencie firmy. Marka StolArts znana jest przede wszystkim z produkcji niemal każdego rodzaju schodów, np. z konstrukcji betonowej, schodów nośnych, giętych czy nawet schodów z elementami stali nierdzewnej.
Kolejnym elementem cieszącym się ogromną popularnością drewniane parapety lub elementy schodowe, a nawet zadaszenia i altany ogrodowe o nowoczesnym, klasycznym czy nietuzinkowym designie. Wymienione elementy mogą zostać stworzone dzięki parkowi nowoczesnych maszyn, w które firma StolArts jest zaopatrzona. Wykwalifikowani pracownicy nadają tworzonym elementom zjawiskowy wygląd — nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Produkty wykonane przez firmę Stolarts dostępne są w przystępnych cenach, dzięki czemu marka utrzymuje stałą pozycję na runku Polskim oraz na rynku krajów Europy Zachodniej — liczba klientów z dnia na dzień się zwiększa.

Oceń producenta
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice
tel: 227238464
Oceń producenta
pierwszy
Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206 Rzeszów
tel: 178630451
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów
tel: 178530098
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Składowa 13
09-100 Płońsk
tel: 236834424
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Warszawska 71
35-230 Rzeszówa
tel: 178611137
Oceń producenta
pierwszy

Opakowania w dzisiejszych czasach są dość ...
Posiadając duży i rozległy dom powinieneś zain...
Wiele osób szuka mebli o małych rozmiarach, któ...
Tektura falista powstaje w procesie łączenia ze ...
Okna ekskluzywne niejednokrotnie potrafią zwalić...
Ekolodzy od dawien dawna narzekają na to, że opa...