Richd. Anders producent kantówki

Pozycja
w bazie:
-
Richd. Anders producent kantówki
Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
tel: 668118101 http://www.richd-anders.pl/

Opis producenta

Richd. Anders to przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem i sprzedażą wyrobów drewnianych. Specjalizuje się przede wszystkim w tworzeniu półfabrykatów dla przemysłu stolarki otworowej i meblowej. Wśród wyrobów wymienić można między innymi takie jak: kantówka okienna i drzwiowa, klejonka, listwy, płyty oraz stelaże.

Firma do produkcji wykorzystuje nowoczesną, zaawansowaną technologię, która pozwala tworzyć wyroby w oparciu o wysoką jakość i zgodność z normami europejskimi.
Drewno wykorzystywane do produkcji pochodzi wyłącznie z certyfikowanych lasów i źródeł, dzięki czemu przedsiębiorstwo działa odpowiedzialnie z myślą przyszłych pokoleniach. Na tej podstawie otrzymało również certyfikat Forest Stewardship Council.Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Kańczudze w województwie podkarpackim.
Znajduje się w nim nowoczesny park maszynowy oraz bardzo duża przestrzeń hal produkcyjnych i magazynowych. Wszyscy zatrudnieni pracownicy, w tym również kadra kierownicza posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w tej branży.Wszystkie produkowane przez firmę elementy są tworzone z dużą dbałością. Priorytetem dla firmy jest satysfakcja i zadowolenie klienta, dlatego przykłada się dużą uwagę do jakości produktów i ich wykończeń.
Richd. Anders to firma rodzina z tradycjami. Wiedza i umiejętności w zakresie obróbki drewna przekazywane były z pokolenia na pokolenie, a zapoczątkowane zostały przez Richarda Andersa nazywanego wschodnipruskim królem drewna, od którego nazwiska pochodzi obecna nazwa przedsiębiorstwa. Ponad 135 lat temu otworzył on tartak w miejscowości Ruciane (obecnie województwo warmińsko-mazurskie). Wyposażył go wtedy w traki pionowe, które były napędzane maszyną parową.
Jego zamiłowanie do drewna pozostało zakorzenione w rodzinie, czego kontynuacją jest obecnie działający zakład Richd. Anders. Aktualnie firma posiada szeroko rozwiniętą międzynarodową sieć agentów i ma duże znaczenie w branży drzewnej.

Oceń producenta
Jakość obsługi
Cena
Terminowość
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Langiewicza 33
35-021 Rzeszów
tel: 17 283 81 03
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Aleja Armii Krajowej 4A
35-307 Rzeszów
tel: 602653795
Oceń producenta
pierwszy
Trzciana
36-071 Trzciana
tel: +48798809762
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Budz
35-317 Rzeszów
tel: 172302450
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Orzeszkowej 28
37-450 Brandwica
tel: 178577066
Oceń producenta
pierwszy

Pod pojęciem druku mieści się metoda produkowan...
Folia w porównaniu z papierem okazuje się ...
Czym w praktyce różnią się worki foliowe...
Istnieją pewne rozwiązania, które znaczni...
Worki papierowe są bardzo najwyższej klasy. Prod...
Jeżeli chcesz stworzyć swoją niepowtarzalną wi...