Zimmer MedizinSysteme - producent urządzeń dla medycyny estetycznej

Zimmer MedizinSysteme - producent urządzeń dla medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to branża, która bardzo szybko się rozwija. Działa w niej wiele klinik i gabinetów medycyny estetycznej, które oferują różnego typu zabiegi na ciało. W szczególności polegają one na usuwaniu zmarszczek, korygowaniu niedoskonałości czy modelowaniu ciała. Urządzenia do wszystkich tych zabiegów oferuje renomowana, niemiecka firma - Zimmer MedizinSystem. Posiada w swoim asortymencie wiele sprzętów o nowoczesnej technologii działania, jak i oferuje profesjonalne preparaty oparte na kwasie hialuronowym.

Oferta Zimmer MedizinSysteme

Zimmer MedizinSysteme to producent wysokiej jakości urządzeń stosowanych w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Technologie wykorzystywane w aparatach są bardzo nowoczesne i cały czas udoskonalane. Dzięki temu pacjent może być pewny swojego bezpieczeństwa, jak i skuteczności wybieranych zabiegów. W asortymencie niemieckiej marki znajdują się między innymi urządzenia takie jak ZWave Pro, ZLipo oraz ZCryo. Pierwsze z nich wykorzystuje technologię fali uderzeniowej, a drugie kriolipolizy. Obydwie metody służą głównie do redukcji tkanki tłuszczowej, modelowania ciała, wyszczuplania, pozbycia się dodatkowych kilogramów. Fala uderzeniowa dodatkowo stosowana jest na rozstępy i blizny, pobudza produkcję kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za utrzymywanie skóry w dobrej kondycji. Jest więc odpowiedzialna również za ujędrnianie skóry i usuwanie z niej niedoskonałości. Jeśli chodzi o trzecie z urządzeń, to ZCryo jest głównie wykorzystywane do znieczulania podczas innych zabiegów. Aparat emituje suche, chłodne powietrze i może przez długi czas działać tak samo efektywnie. Gwarantuje znieczulenie podczas takich zabiegów jak zastrzyki, usuwanie tatuażu, peelingi medyczne. Niweluje uczucie dyskomfortu i pozwala na odprężenie podczas zabiegów.

W ofercie Zimmer MedizinSysteme znajdują się również preparaty z kwasem hialuronowym, które wykorzystywane są do wypełniania marszczek, bruzd, poprawy owalu twarzy, modelowania ust, korekty niedoskonałości. Gama wypełniaczy ZFill to bezpieczne, dokładnie przebadane preparaty, które osiadają niezbędne certyfikaty. Można w pełni polegać na ich specjalnie opracowanej strukturze i efektach wykorzystania ich w zabiegach. Firma Imeso - dystrybutor urządzeń dla medycyny estetycznej marki Zimmer oferuje także usługi serwisowe. Poza tym Imeso to również portal medyczny, na którym znajduje się wiele informacji o zabiegach, nowości, wywiady z lekarzami, które warto zobaczyć.

W walce o wymarzone ciało

Każdy marzy o tym, by posiadać piękne, szczupłe ciało, gładką skórę oraz młody wygląd. Nie warto czekać z tymi marzeniami na efekty diet czy też poddawać się skomplikowanym zabiegom chirurgicznym, które niosą ze sobą duże ryzyko oraz wymagają później rekonwalescencji. Kliniki medycyny estetycznej oferują wiele zabiegów, dzięki którym można zyskać zadowalający wygląd. Wysokiej jakości sprzęt gwarantuje ich oczekiwane efekty, więc nie należy się ich obawiać. Medycyna estetyczna staje się coraz lepiej poznaną dziedziną. Wiele serwisów publikuje nowości na temat zabiegów, w artykułach znajdujemy bez problemu ich wskazania, przebieg i przeciwwskazania. Coraz więcej Polaków jest więc świadomych, że może zmienić swoje ciało, jeśli z jakiegoś powodu czuje się niekomfortowo i ma kompleksy z nim związane.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)

Jeżeli chcesz stworzyć swoją niepowtarzalną wi...
Pod pojęciem druku mieści się metoda produkowan...
Stół to serce każdej jadalni, a zarazem jeden z...
Decydując się ma przeprowadzkę, zastanów...
Często występuje problem przy transporcie dużyc...
Wśród różnorodnych gatunków...