Wybieramy szafę do sypialni

Wybieramy szafę do sypialni

Aranżując wystrój sypialni każdy z nas myśli w pierwszej kolejności o łóżku. Chcemy, by było duże, wygodne i piękne. W sypialni nie może także zabraknąć szafki nocnej, która stanowi idealne miejsce pod lampkę i pozwala przechowywać wszystkie drobiazgi, których używamy przed snem lub zaraz po przebudzeniu. Sypialnia nie może się także obyć bez komody - mniejszej lub większej, ale zawsze przydatnej. Komoda wyposażona w szuflady oraz blat pomoże uporządkować odzież, bieliznę czy pościel. Blat komody doskonale sprawdzi się jako podstawa pod zdjęcia, rośliny czy inne ulubione ozdoby. O jakie jeszcze meble warto zadbać wybierając wyposażenie sypialni?

Szafa przesuwna - must have każdej sypialni

Jest jeszcze jeden mebel, który jest niezbędny w każdej sypialni - to szafa. Pojemna, estetyczna i funkcjonalna szafa przesuwna pozwoli doskonale zagospodarować przestrzeń, pozostawiając pokój uporządkowany i schludny. Zaletą szafy przesuwnej jest konstrukcja drzwi. Dzięki zastosowaniu specjalnych prowadnic, drzwi nie otwierają się na pokój, ale przesuwają się jedne za drugie. To świetne rozwiązanie zwłaszcza do małych pomieszczeń, w których nie ma miejsca na tradycyjną szafę. Szafa przesuwna może być wyposażona w półki, drążki czy szuflady, dzięki czemu taki mebel można z łatwością dobrać do naszych potrzeb i oczekiwań.

Najmodniejsze szafy przesuwne

Bardzo dużą popularnością cieszą się szczególnie szafy przesuwne z drzwiami o powierzchni lustrzanej. Tego typu rozwiązanie to nie tylko funkcjonalność, ale też estetyka. Dzięki lustrom pomieszczenie wydaje się optycznie większe i rozjaśnione. Nowoczesna szafa przesuwna z lustrem fantastycznie będzie pasować do każdej sypialni urządzonej w stylu eleganckim lub glamour. Kolejnym popularnym modelem szafy przesuwnej jest model z połyskującym frontem np. w kolorze czarnym lub białym. Tego typu element wspaniale wygląda w szafie wykonanej z drewna lub płyty stolarskiej. Zestawienie szlachetnego drewna z jednolitym, lakierowanym frontem wygląda nowocześnie i wspaniale skomponuje się z wnętrzem utrzymanym w stylu loftowym lub industrialnym.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń producenta
pierwszy