Wszystko o hamulcach do mebli

Wszystko o hamulcach do mebli

Hamulce do mebli to elementy wyposażenia, które w odpowiedni sposób pomogą uzupełnić przestrzeń kuchni, łazienki, sypialni, pokoju dziecięcego, a także innych pomieszczeń. Hamulce zamontowane w prowadnicach dociągowych lub klapach poziomych, a także przy frontach umieszczonych na zawiasach mają na celu ochronienie mebla przed zniszczeniem, np. uszkodzeniem framugi, roztrzaskaniem drzwiczek lub powstaniu na nich nieestetycznych odprysków, lub wgnieceń.

Hamulce do mebli są niezwykle łatwe w zamontowaniu — ich wykonanie wysokiej jakości jest gwarantem tego, że pochodzą z magazynów renomowanych marek. Dużą popularność zyskują hamulce pneumatyczne, których działanie opiera się na wykorzystaniu ciśnienia powietrza jako głównego czynnika — drzwi zatrzymują się w odpowiednim miejscu, dzięki czemu szafka nie ulega zniszczeniu, a następnie, kiedy nacisk na hamulec jest najmniejszy, dochodzi do bezpiecznego samodomyku https://akcesoria.meble.pl/akcesoria/hamulce-ograniczniki/
Hamulce do mebli to świetny element wyposażenia niemal każdej przestrzeni — domu, miejsca pracy, a także placówek edukacyjnych. W asortymentach sklepów dostępne są różnorodnych wymiarów hamulce do szafek, szuflad, a także frontów, dzięki czemu każdy dobierze odpowiednie rozwiązanie do swoich mebli, a także poziomu praktyczności i funkcjonalności wnętrza. Warto pamiętać, że szuflady z zamontowanymi hamulcami umożliwiają ciche zamknięcie bryły nawet z ich dużym obciążeniem.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy