Zobacz również

Tektura falista

Tektura falista
Wśród rozmaitych rodzajów opakowań jakie występują dzisiaj na rynku, szczególnie szeroko polecanym typem są pudełka zbiorcze wykonywane z różnorodnych rodzajów tektury falistej. Podział na rozmaite gatunki tektury falistej wynika z dwóch podstawowych kategorii. Po pierwsze mowa tu o trzech głównych typach fal jakie stosowane są w ich produkcji, to jest fali B, C i E (mikrofali), a po drugie o odmiennej kolorystyce stąd tektura brązowa, szara, techniczna i biała. Daje to możliwość szerokiego wyboru w zależności od naszych indywidualnych potrzeb oraz osobistych preferencji.
Ponadto warto także dodać, że tektura falista jest ekologiczna więc nie ma obaw o to, że dojdzie do zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Ponadto należy też podkreślić, że materiał ten nadaje się do recyklingu w związku z czym więc nie ma kłopotu z jego ponownym wykorzystaniem. W konsekwencji tego jest to ogromna oszczędność zarówno pod względem czasu, jak i środków pieniężnych, a także surowców.
Zanim jednakże zdecydujesz się na dany gatunek tego surowca, warto abyś zastanowił się nad tym do czego ma on Ci posłużyć. Niekiedy istnieje bezpośrednio u producenta możliwość wykonania zamówienia w ramach zlecenia indywidualnego, na przykład na tektury faliste cztero czy nawet pięciowarstwowe. Wtedy to zastosowana jest kombinacja dostępnych fal typu BC, EB itp.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń producenta
pierwszy