Specyfikacja worków big bag

Specyfikacja worków big bag

Worki Big Bag to powszechnie stosowane opakowania wielopojemnościowe, o uniwersalnym zastosowaniu. Są doceniane w wielu segmentach rynku i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Poszczególne worki mogą różnić się między sobą zarówno kształtem, jak i pojemnością. To zróżnicowanie sprawia, że można worki Big Bag z powodzeniem wykorzystać w wielu dziedzinach przemysłu. Worki Big Bag są wyjątkowo proste w zastosowaniu, a przez to użyteczne i funkcjonalne. Dzięki nim możliwa jest oszczędność powierzchni w magazynach i szybkie ich napełnienie. Zdecydowanie nie są to przedmioty drogie. Tego typu opakowania są dla nas znacznie bardziej ekonomiczne, niż inne opakowania.

 

Worki Big Bag tworzone są z tkanin polipropylenowych. Mogą być zarówno powlekane, jak i niepowlekane. Wykonanie worków Big Bag z tkanin polipropylenowych powlekanych gwarantuje, iż będą one pozwalały na ochronę danych produktów przed pochłanianiem wilgoci z zewnątrz. Natomiast tkaniny polipropylenowe niepowlekane nazywamy zamiennie oddychającymi. Worki Big Bag mogą być zarówno jednorazowe, jak i wielokrotnego zastosowania.

Worki Big Bag odznaczają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Są stosunkowo odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Zastosowanie filtra UV zapewnia nam niepodatność na działanie promieni słonecznych. W niektórych przypadkach worki Big Bag zabezpiecza się także przez działaniem wody. Worki Big Bag najczęściej są wykorzystywane przy składowaniu i transportowaniu materiałów sypkich. Nie mniej jednak nie ograniczają się tylko do tego typu towarów. Można w nich magazynować czy tez przewozić przedmioty charakteryzujące się innymi cechami. Opakowania typu Big Bag są wytrzymałe, a przy tym cechują je niewysokie ceny. Te zalety sprawiają, że worki Big Bag znajdują zastosowanie w różnych branżach.  

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy