Rozkładany stół do małych wnętrz

Rozkładany stół do małych wnętrz

Wiele osób szuka mebli o małych rozmiarach, które będą idealnie pasować do aranżacji pomieszczeń o ograniczonym metrażu. Dzięki nim pomieszczenie nie traci na funkcjonalności, a jednocześnie może pozostać modnie i atrakcyjnie urządzone. Stół do małych wnętrz nie musi jednak wiązać się z siedzeniem przy nim tylko dwóch czy maksymalnie czterech osób. Wystarczy wybrać mebel rozkładany, który w razie potrzeby zapewni dodatkowe miejsce dla rodziny czy przyjaciół i pozwoli zaprosić gości na obiad albo przyjęcie.

 

Nowoczesny stół włoski

Stoły włoskie zachwycają luksusowym wykonaniem i wykończeniem. To meble jedyne w swoim rodzaju, które świetnie prezentują się we wnętrzach. To w zupełności tłumaczy, dlaczego są tak często kupowane do domów. W dodatku wiele modeli stołów włoskich posiada rozkładany blat. Na co dzień taki mebel nie ograniczy przestrzeni, może być użytkowany w dowolny sposób przez domowników, a od święta stanie się centrum imprezy, na którą będzie można zaprosić nawet kilka osób. Ponadto włoskie stoły są wykonywane w bardzo nowoczesnym stylu. Ich proste kształty, błyszczące powierzchnie i różne, designerskie modele gwarantują, że w asortymencie danego sklepu na pewno znajduje się taki mebel, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Niektóre z nich posiadają nawet ceramiczne blaty, na których można swobodnie kroić czy prasować. Taki stół jest jeszcze bardziej funkcjonalny, a jego powierzchnia na tyle trwała, że użytkowany jest zdumiewająco długo w każdym domu, bez żadnych rys czy uszkodzeń.

 

Jak dobrać stół do wnętrza?

Przede wszystkim rozmiar stołu ma duże znaczenie, bo nie powinien on zajmować za dużo przestrzeni. W przypadku stołów rozkładanych z włoskich kolekcji nie musimy się tym martwić. Należy jedynie zwrócić uwagę na to, czy po rozłożeniu będzie nadal tak komfortowy w użytkowaniu i to dla wszystkich siedzących przy nim gości. Następnie bardzo ważne jest dobranie stołu do innych mebli w pomieszczeniu lub tworzonej w nim aranżacji. Powinien świetnie do niej pasować i tworzyć komplet z innymi elementami wyposażenia - meblami czy dodatkami. Chodzi tutaj zarówno o kolorystykę stołu, jak i materiał jego wykonania. Z tego względu bardzo modne stały się meble powstałe z połączenia dwóch materiałów np.: metalu i szkła czy płyty laminowanej i lakierowanej o wysokim połysku. W ten sposób łatwo można dobrać je do innych mebli, zarówno tych w odcieniu płyty, najczęściej bieli, jak i z metalowymi uchwytami na frontach. Szeroki wybór takich właśnie stołów znajduje się w asortymencie italiastyle.pl. Praktyczne stoły rozkładane z włoskich kolekcji nie mają sobie równych pod względem designu oraz trwałości. Gwarantują długie lata użytkowania i wygodę korzystania z pełnionych przez nie ról. Świetnie sprawdzają się zarówno w pokojach, salonach, jak i jadalniach, nowoczesnych, klasycznych lub stylizowanych.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)