Rozkładany stół do małych wnętrz

Rozkładany stół do małych wnętrz

Wiele osób szuka mebli o małych rozmiarach, które będą idealnie pasować do aranżacji pomieszczeń o ograniczonym metrażu. Dzięki nim pomieszczenie nie traci na funkcjonalności, a jednocześnie może pozostać modnie i atrakcyjnie urządzone. Stół do małych wnętrz nie musi jednak wiązać się z siedzeniem przy nim tylko dwóch czy maksymalnie czterech osób. Wystarczy wybrać mebel rozkładany, który w razie potrzeby zapewni dodatkowe miejsce dla rodziny czy przyjaciół i pozwoli zaprosić gości na obiad albo przyjęcie.

 

Nowoczesny stół włoski

Stoły włoskie zachwycają luksusowym wykonaniem i wykończeniem. To meble jedyne w swoim rodzaju, które świetnie prezentują się we wnętrzach. To w zupełności tłumaczy, dlaczego są tak często kupowane do domów. W dodatku wiele modeli stołów włoskich posiada rozkładany blat. Na co dzień taki mebel nie ograniczy przestrzeni, może być użytkowany w dowolny sposób przez domowników, a od święta stanie się centrum imprezy, na którą będzie można zaprosić nawet kilka osób. Ponadto włoskie stoły są wykonywane w bardzo nowoczesnym stylu. Ich proste kształty, błyszczące powierzchnie i różne, designerskie modele gwarantują, że w asortymencie danego sklepu na pewno znajduje się taki mebel, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych klientów. Niektóre z nich posiadają nawet ceramiczne blaty, na których można swobodnie kroić czy prasować. Taki stół jest jeszcze bardziej funkcjonalny, a jego powierzchnia na tyle trwała, że użytkowany jest zdumiewająco długo w każdym domu, bez żadnych rys czy uszkodzeń.

 

Jak dobrać stół do wnętrza?

Przede wszystkim rozmiar stołu ma duże znaczenie, bo nie powinien on zajmować za dużo przestrzeni. W przypadku stołów rozkładanych z włoskich kolekcji nie musimy się tym martwić. Należy jedynie zwrócić uwagę na to, czy po rozłożeniu będzie nadal tak komfortowy w użytkowaniu i to dla wszystkich siedzących przy nim gości. Następnie bardzo ważne jest dobranie stołu do innych mebli w pomieszczeniu lub tworzonej w nim aranżacji. Powinien świetnie do niej pasować i tworzyć komplet z innymi elementami wyposażenia - meblami czy dodatkami. Chodzi tutaj zarówno o kolorystykę stołu, jak i materiał jego wykonania. Z tego względu bardzo modne stały się meble powstałe z połączenia dwóch materiałów np.: metalu i szkła czy płyty laminowanej i lakierowanej o wysokim połysku. W ten sposób łatwo można dobrać je do innych mebli, zarówno tych w odcieniu płyty, najczęściej bieli, jak i z metalowymi uchwytami na frontach. Szeroki wybór takich właśnie stołów znajduje się w asortymencie italiastyle.pl. Praktyczne stoły rozkładane z włoskich kolekcji nie mają sobie równych pod względem designu oraz trwałości. Gwarantują długie lata użytkowania i wygodę korzystania z pełnionych przez nie ról. Świetnie sprawdzają się zarówno w pokojach, salonach, jak i jadalniach, nowoczesnych, klasycznych lub stylizowanych.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych wspó...
Worki papierowe mają bardzo szeroki zastosowanie....
Wiele osób, które stawia swój...
Wybierając różnorodne formy opakowania, k...
Kartony to opakowania wykorzystywane na bardzo sze...
Palety umożliwiają bezpieczny transport dużych ...