Pudełka śniadaniowe

Pudełka śniadaniowe

Sporym zaskoczeniem mogą okazać się pudełka wycięte na kształt średniej wielkości kulki lub przypominające zakrzywiony rogalik. Do takiego pudełka możemy włożyć uczniowi jabłko, lub inny owoc.

Twarde kartony uchronią owoc przed zmiażdżeniem lub obiciem, długo utrzymując jego świeżość. Rodzice będą mieć spokój, kiedy damy maluchowi choć odrobinę ważnych dla jego wzrostu witamin, a dziecko nie będzie miał wymówki, aby nie brać pomarańczy, czy kiwi ze sobą do szkoły.
Współcześnie dzieci nie muszą martwić się o jadalny postać przygotowywanych przez rodziców kanapek, albo czystość swoich plecaków. Na rynku mamy olbrzymi asortyment pojemników do składowania żywności, posiadających odpowiednie certyfikaty. Sławą cieszą się zwłaszcza kartony na lunch, zwane potocznie śniadaniówkami. Posiadają one znany kształt kromki chlebowej i w zależności od swojej objętości, zmieszczą nawet i cztery sandwicze. Możemy również kupić opakowania w kształcie trójkątnej, do których można włożyć dla dziecka przygotowane rankiem tosty.
Plastikowe opakowania uwolniły wiele uczniów od koszmaru tak zwanych lanczów. Kto wspomina czasy szkolne, ten pewnie przypomina sobie, jak o poranku nasze ukochane mamusie, w czasie między herbatą a makijażem ust, prędko przyrządzały dla nas sandwicz z ulubionym przez nas twarogiem i mniej ukochaną zieleniną.

Standardowo dużym zainteresowaniem cieszy się folia do kanapek dla dzieci. Dzięki temu szybko można zapakować każdy posiłek bez obaw, że zeschnie się i nie będzie dziecku smakować.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Przeworząc delikatne wyposażenie albo meble czę...
Wnętrza zaaranżowane przez kobiety, można okre...
Jeżeli nie masz pomysłu w jaki metodę wyposaży...
Walczysz z nadmiarem dokumentów w biurze? Czy te...
Obecnie mamy do czynienia z różnorakimi ro...
Worki Big Bag to powszechnie stosowane opakowania ...