Portale z branży sklejek, które warto odwiedzić

Portale z branży sklejek, które warto odwiedzić

Jednym z najpopularniejszych portali z branży sklejek jest sklejki.pl. Jakie inne serwisy warto odwiedzić?

sklejka-iglasta.pl jest portalem gromadzącym producentów sklejki iglastej. Sklejka iglasta jest wykonana z drewna sosnowego. Doskonale nadaje się do wykończenia wnętrz, meblarstwa oraz jako materiał w budownictwie, stolarstwie, a także produkcji opakowań. Portal posiada katalog producentów sklejki iglastej, którzy oferują najwyższej jakości produkty o różnej grubości, dostosowane do przeznaczenia. Na stronie można znaleźć producentów za równo polskich jak i zagranicznych, którzy prowadza dystrybucje na terenie Polski. Dlatego też znajduje się tutaj katalog sklepów ze sklejką iglastą, gdzie zgromadzone są lokalizacje sklepów, w których można nabyć odpowiednią sklejkę. Dodatkowo portal udostępnia artykuły, w których znajdują się fachowe porady dotyczące specyfikacji sklejki oraz opisy różnorodnego zastosowania.

Portal sklejka-lisciasta.pl poświęcony został sklejce liściastej. Sklejka liściasta wykonana jest z płatów drewnianych, które uzyskuje się z drzew liściastych najczęściej brzozy oraz olchy. Sklejka jest wszechstronnym w zastosowaniu oraz łatwym w obróbce materiałem wykorzystywanym w budownictwie oraz stolarstwie. Idealnie nadaje się do tworzenia prostych konstrukcji stolarskich takich jak meble oraz spełnia funkcje podczas wykończeń wnętrz domu czy mieszkania. Na stronie znajduje się katalog producentów sklejki liściastej, gdzie zebrana została baza producentów, którzy oferują sklejki gotowe do zakupu lub przygotowywane na zamówienie pod odpowiedni wymiar. Producenci sprzedają swoje produkty bezpośrednio z miejsca produkcji jak i poprzez sklepy, dlatego też na stronie znajduje się katalog sklepów ze sklejką liściastą. Jest to lista sklepów, które posiadają w sprzedaży gotowe sklejki.
 
sklejka-szalunkowa.pl jest to portal z bazą firm produkujących sklejki szalunkowe. Sklejka szalunkowa charakteryzuje się wodoodpornością, dzięki zabezpieczeniu z kleju, który zazwyczaj wykonany jest z żywicy. Na stronie znajduje się katalog producentów sklejki szalunkowej, którzy oferują produkty o różnej grubości oraz szerokiej gamie kolorystycznej. Kolor różni się od siebie za sprawą materiałów, z których zostały wykonane. Portal posiada również katalog sklepów ze sklejką szalunkową. Znajdują się tam sklepy zlokalizowane na terenie wybranego województwa. Sklejka-szalunkowa.pl gromadzi w jednym miejscu wielu producentów oraz wiele sklepów posiadających w ofercie sklejkę. Na stronie znajduje się również dział poświęcony artykułom, które opisują odpowiednia metodę wyboru sklejki oraz zastosowanie danej sklejki.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Istnieje bardzo dużo większych i mniejszych rodz...
Szukając odpowiedniego opakowania najcz...
Schody wykonane z klejonki sosnowej http://www.ric...
Worki typu Big Bag są używane w naszej codzienno...
Chcesz urządzić swój salon w stylu klasyc...
Tektura falista jest materiałem, który ma ...