Nowoczesne osiedla w Rzeszowie

Nowoczesne osiedla w Rzeszowie

Będąc prężnie rozwijająca się stolica Podkarpacia, Rzeszów musi nadążać za potrzebami swoich mieszkańców. W tym celu deweloperzy oddają co roku do użytku nawet kilka budynków mieszkalnych, w których znajdują się lokale o różnych metrażach i udogodnieniach. Ich szeroki wybór pomaga znaleźć idealne miejsce do życia w Rzeszowie. Proponowane są dogodne lokalizacje w otoczeniu wszystkich potrzebnych instytucji. 

Coraz więcej nabywców

Na nowoczesne mieszkania jest coraz więcej nabywców. W Rzeszowie decyduje się zostać wielu studentów i przenoszą się całe rodziny w poszukiwaniu lepszych warunków życia. Miasto bowiem rozwija się bardzo szybko, nie jest zadymione ani zaśmiecone. Otaczająca rzeszowian zieleń i miejsca do wypoczynku są doceniane przez wiele osób. Rzeszów posiada żwirownię z plażą, deptak przy Wisłoku, sieć ścieżek rowerowych i spacerowych, obsadzony jest kwiatami i drzewami. Osiedla w nim tworzone to nowoczesne bloki wykończone według najnowszych standardów. Posiadają one wszystkie cechy dobrej lokalizacji- leżą w centrum komunikacji miejskiej, blisko przystanków autobusowych, a także nieopodal znajdują się sklepy, firmy, przedszkola i szkoły. Na osiedlach umieszczane są miejsca do rekreacji oraz wypoczynku, place zabaw dla dzieci i parkingi naziemne lub podziemne.

Wyposażenie mieszkań

 W mieszkaniach zapewniane jest wyposażenie, w zależności od standardu wykończenia, czasami nawet lokale są gotowe do zamieszkania. Posiadają one meble, sprzęt RTV i AGD, zabudowę kuchenną, klimatyzację czy rolety. Od małych kawalerek po apartamenty kilkupokojowe- mieszkańce Rzeszowa maja w czym wybierać. W dodatku coraz częściej do mieszkań wydzielane są balkony i tarasy nawet na 60m². Przykładem takiego osiedla może być Szklane Tarasy stworzone właśnie z rozległymi tarasami. Jego twórcą jest rodzinna spółka Developres. Osiedle składa się z około 140 mieszkań, a już planowana jest jego rozbudowa. W większości przypadków tak się dzieje, ponieważ komfortowe mieszkania szybko są wykupywane. Ich sprzedaż odbywa się od ręki. Nieraz już w trakcie budowy wiele osób rezerwuje mieszkania. Tak samo z lokalami robią przedsiębiorstwa. Deweloperzy umożliwiają nawet ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb, gdy te zostaną odpowiednio wcześnie zgłoszone.

Rosnący popyt

Popyt na mieszkania w Rzeszowie ciągle rośnie. Miasto jest popularnym miejscem do życia. Oferuje wiele rozrywek oraz zapewnia odpoczynek po pracy. Budując nowoczesne osiedla ściąga do siebie również wiele firm z różnych sektorów. Dzięki nim rzeszowianie mają pracę, a przedsiębiorstwa dzięki osiedlom dyspozycyjnych pracowników na miejscu. W ten sposób istnieją oni w korelacji, która się uzupełnia. 

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta: