Najbardziej przydatne typy opakowań

Najbardziej przydatne typy opakowań

NATURA 1 -szeroka, opakowanie na wino

Opakowanie na wino Natura 1 zrobione jest z ekologicznej tektury falistej z otwartą falą N w kolorze naturalnym. Jest to bardzo wytrzymała tektura czterowarstwowa (fala N) karbowana 480 g/ m2. Karton NATURA 1 ma klasyczny prostokątny kształt. Idealnie nadaje się do przechowywania w nim i przenoszenia butelki na wino. U góry opakowanie ma praktyczny uchwyt, dzięki któremu przenoszenie opakowania z butelką jest dużo bardziej komfortowe. Takie opakowanie dostępne jest na zamówienie. Wystarczy skontaktować się z nami, lub wypełnić formularz zapytania ofertowego. Prezentowany karton na wino dostępny jest w rozmiarze wewnętrznym : długość (L) 115, Szerokość (B) 90, wysokość (H) 335. Możemy wykonać opakowania w innych rozmiarach niż podane w katalogu. Dodatkowo istnieje możliwość wygrawerowania laserem logotypu, lub innych danych. Pudełko to ma estetyczny wygląd, dzięki czemu świetnie sprawdzi się do w roli opakowania wina na prezent. Numer katalogowy oferowanego produktu to :0166. Zapraszamy do naszego sklepu, dostępne ilości w pakietach 25, 50, 100, 300 szt.

 

Opakowanie Pizza z pokryciem białym

Prezentowane pudełko na pizzę o klasycznym kwadratowym kształcie wykonane jest z wytrzymałego materiału (tektury) przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Karton na pizzę ma białe pokrycie. Nadruk rastrem (wykropkowany obszar) jest w kolorze zielonym. Estetyczny wygląd i trwałość przekłada się na wysoką jakość oferowanych kartonów na pizzę. Takie opakowania na pizzę dostępne są na zamówienie. Istnieje możliwość wykonania dowolnego nadruku. To pozwala na umieszczenie na pudełku nie tylko loga firmy, ale także danych kontaktowych pizzerii. Dzięki temu, oprócz praktycznego opakowania zyskujecie Państwo reklamę swojej działalności.

 

Opakowanie Pizza z pokryciem białym motyw świąteczny

Prezentowane opakowanie na pizzę z pokryciem białym i motywem świątecznym cechuje się estetycznym wyglądem. Wykonane jest ono z wytrzymałego materiału i ma klasyczny kwadratowy kształt. Dzięki temu świetnie nadaje się do przewożenia średniej wielkości pizzy. Taki karton na pizzę dostępny jest na zamówienie. Aby go otrzymać wystarczy skontaktować się z nami lub wypełnić formularz zapytania ofertowego. Pudełko na pizzę z pokryciem białym ma nadruk rasterem w kolorze zielonym z motywem świątecznym (wykropkowany obszar). To doskonałe rozwiązanie na okoliczność Świąt Bożego Narodzenia. Na pudełku można umieścić nie tylko logo i dane teleadresowe firmy, ale także życzenia świąteczne dla swoich klientów.

 

Pudełka O200

Oferowane pudełko O200 przeznaczone jest do pakowania i przechowywania różnego rodzaju przedmiotów. Wykonane jest z wytrzymałej tektury, co gwarantuje bezpieczeństwo rzeczy, które zostaną w nim umieszczone. Opakowanie O200 świetnie sprawdzi się podczas remontów, przeprowadzek lub po prostu do uporządkowania i posegregowania różnych rzeczy. Karton O 200 dostępny jest na zamówienie. Uniwersalna stylistyka i duża pojemność sprawia, że takie pudełko jest niezwykle funkcjonalne. W celu dokonania zamówienia pudełka o 200, wystarczy skontaktować się z nami, lub wypełnić formularz ofertowy.

 

Fefco 201 RSC, pudło klapowe

Pudełko Fefco 201 ma formę prostokątnego pudła klapowego. Wykonane jest ono z wytrzymałej tektury w naturalnym kolorze. Taki karton klapowy Fefco 201 RSC dostępny jest na zamówienie. Kartony.sklep.pl oferuje pudełka klapowe różnego typu - można go zamówić kontaktując się z nami lub wypełniając formularz zapytania ofertowego. Opakowanie Fefco 201 RSC dostępne jest w następujących rozmiarach; długość: 75 mm-bez ograniczeń, szerokość:20-900 mm, wysokość 60- 1400 mm. Takie pudełko świetnie sprawdzi się do przechowywania i przenoszenia różnego rodzaju przedmiotów. Można je wykorzystać podczas przeprowadzki, remontu lub do segregacji i porządkowania różnych rzeczy. Wysoka trwałość kartonu gwarantuje bezpieczeństwo przenoszonych i przechowywanych przedmiotów.

 

 

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Oceń producenta
pierwszy