Maszyny cukiernicze Hasborg - które najlepsze?

Maszyny cukiernicze Hasborg - które najlepsze?

Wybranie odpowiednich maszyn piekarniczych i cukierniczych nie jest łatwym zadaniem. Na rynku funkcjonuje wiele firm, które proponują wielofunkcyjne, nowoczesne i bezawaryjne urządzenia. To dzięki nim produkowane są słodycze, które tak uwielbiamy. Eklery, pierniki, biszkopty, nadziewane, z polewą, dekorowane czy świeże pieczywo - wybór mamy ogromny. Pyszne bułeczki czy drożdżówki możemy znaleźć w niemal każdym sklepie. Ponadto, wielu z nas częściej wybiera wypieki niż słodkości w formie batoników czy czekolady. W jaki sposób wybrać najlepsze maszyny do produkcji ciastek?

Jednym z uznanych producentów maszyn piekarniczych jest Hasborg. Firma funkcjonuje od wielu lat i jest jedną z wiodących na rynku. Przedsiębiorstwo ma w asortymencie najnowocześniejsze, a przy tym łatwe i obsłudze i energooszczędne urządzenia przeznaczone do wyposażenia piekarni albo cukierni. Jednak przed dokonaniem wyboru tych odpowiednich, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Istotna jest przede wszystkim wielkość zakładu produkcyjnego, a także sam rodzaj wytwarzanych wypieków.
Warto mieć na uwadze, że inne urządzenia będą sprawdzać się w dużych piekarniach, a inne w małych, urządzonych np. na zapleczu niewielkiej kuchni w hotelu. Jedną z maszyn, która na pewno powinna znaleźć się w wyposażeniu piekarni albo cukierni jest automat do formowania ciastek.
W ofercie Hasborg znajduje się wiele tego typu automatów. Mają one podobne funkcje, ale różnią się między sobą wielkością i wyposażeniem. Producent proponuje klientom m.in. nowoczesny Duomax, Triomax czy Quatromax. Duomax posiada dwa pojemniki na ciasto lub nadzienie, Triomax trzy, a Quatromax cztery. Wymienione produkty dozują odpowiednią ilość przygotowanego ciasta na blachy piekarnicze. Co więcej, każde z urządzeń może być doposażone w dodatkowe funkcje, odpowiadające potrzebom i oczekiwaniom indywidualnego klienta.
Jeśli jesteś posiadaczem niewielkiego zakładu produkcyjnego, albo hotelu lub restauracji, powinieneś zapoznać się z najlepszymi dla siebie rozwiązaniami. Hasborg ma w ofercie także urządzenia o kompaktowych rozmiarach, które świetnie sprawdzą się w małej kuchni przedsiębiorstw z sektora HoReCa (hoteli, restauracji, cukierni). Jednym z przykładów urządzenia w wersji mini jest Baby-Maxdrop. Automat bez najmniejszego trudu wykona pracę nawet kilku osób, zapewniając dostawy smacznych i wysoce estetycznych słodyczy. Maszyna umożliwia produkcję różnych ciasteczek, o wielu kształtach i formach. Baby-Maxdrop ma mniej niż metr wysokości i zmieści się w naprawdę małym pomieszczeniu kuchennym. Zobacz także tutaj
Urządzeniem, które odpowiada za opiek ciasta jest oczywiście piec. W zależności od tego, jak duża jest produkcja, tak należy dobrać piec odpowiedniej wielkości i wyposażenia. Hasborg oferuje nowoczesny piec tunelowy. To wysokiej klasy piec konwekcyjny, wyróżniający się dużą sprawnością cieplną. Urządzenie posiada okna rewizyjne oraz podświetlane inspekcyjne. Maszyna szybko nagrzewa się do ustalonej temperatury, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie energii potrzebnej do uzyskania ciepła. Piec zapewnia równomierny opiek i doskonale sprawdzi się w przypadku dużej produkcji jednego rodzaju wyrobu.
Każde z urządzeń marki Hasborg posiada cyfrowy panel sterujący oraz stałą łączność WiFi z serwisem. Pozwala to specjalistom dokonywać napraw oraz zmieniania ustawień urządzeń bez konieczności wyjazdu do klienta. To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadki klientów spoza kraju. Dodatkowo, każda z maszyn piekarniczych posiada najnowocześniejsze wyposażenie i podzespoły pochodzące od najlepszych producentów. Stabilne konstrukcje urządzeń oraz ich bezawaryjność są kolejnymi cechami przemawiającymi za wyborem produktów Hasborg. Jeśli szukasz naprawdę nowoczesnych maszyn do produkcji ciastek, oferta marki Hasborg z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Pełną ofertę firmy Hasborg znajdziesz tutaj

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Ocena: 5/5 (7 opinii)