Kątowniki tekturowe

Kątowniki tekturowe
Często występuje problem przy transporcie dużych i ciężkich przedmiotów lub gdy są one bardzo delikatne i mogą się łatwo uszkodzić. Jak w ten sposób zabezpieczyć towar w trakcie jego transportu?

Jest dużo produktów co pomagają zapewnić bezpieczeństwo przy transporcie. Opakowania z drewna, papieru czy foliowe można dostać w każdym sklepie specjalistycznych. Nowoczesnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem są kątowniki z tektura. Tektura to najgrubszy rodzaj papieru co występuje na rynku. Jest wytrzymała i stabilna, lecz nie odporna na wilgoć czy płyny.

Kątownik tekturowy to produkt stworzony do zabezpieczenia krawędzi towarów. Często jest wykorzystywany w trakcie przeprowadzek. Meble czy przedmioty z ostrymi krawędziami mogą łatwo zostać uszkodzone czy zarysowane w trakcie transportu. Kątownik z tektury zapobiega temu.

Kolejną jego zaletą to oczywiście niska cena. Tektura jako materiał nie jest drogi dlatego wyprodukowanie takich kątowników ma niskie koszty. Producenci oferują kątowniki co są wytrzymałe i niedrogie. Takie możesz dostać na stronie http://www.cerplast.pl/oferta/opakowania-papierowe/katowniki-tekturowe.html .
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Jednym z najbardziej rozpowszechnionych wspó...
Sporym zaskoczeniem mogą okazać się pudełka wy...
Kontereny, pojemniki i różne zbironiki, po...
Opakowania kaszerowane są najbardziej znanymi atr...
Palety umożliwiają bezpieczny transport dużych ...
Folia to tworzywo opakowaniowe, które posia...