Kątowniki tekturowe - ochrona za niską cenę

Kątowniki tekturowe - ochrona za niską cenę
Prowadząc przedsiębiorstwo nastawione typowo na handel, transport czy produkcję koniecznym elementem jest właściwe wyposażenie się w wysokiej jakości opakowania, które dadzą szansę na to, aby w prosty sposób zabezpieczyć dany rodzaj artykułów przed ich uszkodzeniem mechanicznym na skutek przykładowo długotrwałej przewózki na duże odległości. Często jednak zapomina się o podstawowych produktach typu kątowniki tekturowe, które są bardzo trwałe, niedrogie, a przy tym również i niesamowicie pomocne. 

Zastosowanie
Patrząc na sferę użycia kątowników tekturowych można mówić o niezwykle szerokim spectrum ich zastosowania. Z jednej strony doskonale nadają się one do ochrony krawędzi i kątów konkretnych przedmiotów, które pakujemy, a z drugiej znakomicie sprawdzają się w kwestii wzmocnienia opakowań zbiorczych przed ich uszkodzeniami. Jest to w praktyce niezwykle trafne rozwiązanie, gdyż nie narażamy transportowanych pakunków na utratę jakości. Dodatkowo warto również wspomnieć, że ten gatunek opakowań znakomicie się nadaje do wszelkich branży – zarówno sklepów, magazynów czy hurtowni jak także specjalistycznych zakładów produkcyjnych bądź placówek transportowych. W konsekwencji tego za niewysokie sumy pieniężne możliwe jest zatem nabycie nadających się do codziennego użytkowania trwałych i mocnych opakowań.

Charakterystyka
Główną cecha wyróżniającą kątowniki tekturowe CERPLAST Sp. z o.o. spośród szeregu innych gatunków opakowań, jakie występują dziś na rynku jest między innymi fakt, iż wykonane zostały one z uniwersalnego materiału jakim jest tektura. Gatunek tego tworzywa odznacza się rozmaitymi walorami – jest on wytrzymały oraz solidny. Pomimo tego idealnie nadaje się do kształtowania, cięcia i formowania. Nie ma kłopotu z jej właściwym wyprofilowaniem, w zależności od naszych indywidualnych preferencji i zapotrzebowania. Ponadto materiał ten, a tym samym i produkowane z niego narożniki kartonowe, jest dostępny w zróżnicowanych rozmiarach.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń producenta
pierwszy

Posiadasz firmę produkcyjną, która nastaw...
Sporym zaskoczeniem mogą okazać się pudełka wy...
Worki papierowe są bardzo najwyższej klasy. Prod...
Istnieją różne rodzaje opakowań, pojemni...
Opakowania foliowe są obecnie używane na bardzo ...
Katalog FEFCO to powszechnie znana nazwa okreslaj...