Folia stretch

Folia stretch
Przeworząc delikatne wyposażenie albo meble często zastanawiamy się jak zabezpieczyć sprzęt przed drobnymi uszkodzeniami. Drobne sprzęty możemy zapakować do kartonów, uprzednio owinięte materiałem lub folią zabezpieczającą. Ale co z tymi rzeczami o dużych gabarytach? Jak przetransportować skórzaną sofę, lakierowany stół, itd.

Naprzeciw wychodzi nam tak zwana folia stretch. Jest ona powszechnie dostępna w większych marketach. Na pewno dostaniemy ją w sklepach budowlano-remontowych. Jak większość produktów występuje w różnych wariantach. Może być czarna, przezroczysta albo matowa. Ma różne stopnie rozciągliwości, a co za tym idzie wytrzymałości. Oczywiści możemy także wybrać ilość metrów na rolce. Folia stretch pozwala na owinięcie dużych przedmiotów. Nie potrzebujemy żadnej taśmy, ponieważ jeżeli dobrze naciągniemy folię to pokryje ona szczelnie cały sprzęt. Stretchem możemy także owinąć pudła podczas przeprowadzki. Zabezpieczą one karton przed uszkodzeniami i ewentualnymi pęknięciami taśmy, dzięki czemu unikniemy wypadnięcia rzeczy ze środka.

Folia stretch jest powszechnie stosowana w firmach. Jej uniwersalne właściwości pozwalają na wykorzystanie jej w wielu dziedzinach.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Karton umożliwia przechowywanie wielu róż...
Pudełka ozdobne pomocne są w każdym przypadku, ...
Biznes piekarniczy i cukierniczy nieustannie się ...
Ze względu na bardzo dużą paletę możliwości ...
O tym, jak trudnym zadaniem jest wybór odpowiedni...
Worki polipropylenowe znajdują swoje za...