Folia stretch

Folia stretch
Przeworząc delikatne wyposażenie albo meble często zastanawiamy się jak zabezpieczyć sprzęt przed drobnymi uszkodzeniami. Drobne sprzęty możemy zapakować do kartonów, uprzednio owinięte materiałem lub folią zabezpieczającą. Ale co z tymi rzeczami o dużych gabarytach? Jak przetransportować skórzaną sofę, lakierowany stół, itd.

Naprzeciw wychodzi nam tak zwana folia stretch. Jest ona powszechnie dostępna w większych marketach. Na pewno dostaniemy ją w sklepach budowlano-remontowych. Jak większość produktów występuje w różnych wariantach. Może być czarna, przezroczysta albo matowa. Ma różne stopnie rozciągliwości, a co za tym idzie wytrzymałości. Oczywiści możemy także wybrać ilość metrów na rolce. Folia stretch pozwala na owinięcie dużych przedmiotów. Nie potrzebujemy żadnej taśmy, ponieważ jeżeli dobrze naciągniemy folię to pokryje ona szczelnie cały sprzęt. Stretchem możemy także owinąć pudła podczas przeprowadzki. Zabezpieczą one karton przed uszkodzeniami i ewentualnymi pęknięciami taśmy, dzięki czemu unikniemy wypadnięcia rzeczy ze środka.

Folia stretch jest powszechnie stosowana w firmach. Jej uniwersalne właściwości pozwalają na wykorzystanie jej w wielu dziedzinach.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (3 opinie)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Folie z tworzysz sztucznych wytwarzać można na d...
W dziedzinie opakowań foliowych warto zwró...
Kontereny, pojemniki i różne zbironiki, po...
Istnieją pewne rozwiązania, które znaczni...
Drewno to surowiec często wykorzystywany do tworz...
Organizacja transportu, niezależnie czy mowa tu o...