Folia stretch

Folia stretch
Dzięki zainwestowaniu w dodatkowe opakowania - trwałe oraz wyprodukowane w oparciu o wysokie standardy, zyskujemy możliwość niezawodnego przewozu wszelkich ilości towarów z jednego miejsca do drugiego, niezależnie od rodzaju trasy czy też warunków jazdy. Takim typem materiału opakowaniowego okazuje się zwłaszcza folia stretch. Jest to surowiec idealnie nadający się do wykorzystania w paletach drewnianych.
Folia stretch dostępna jest na rynku w postaci folii do pakowania ręcznego oraz maszynowego. W przypadku tej drugiej cechą szczególną jest ogromna rozciągliwość sięgająca nawet i 300%. Ponadto folie maszynowe stretch wyróżniają się także sporą odpornością punktową przez co ułatwiają stabilizację transportowanych ładunków.
Produkowane są one w kolorach: przezroczystym (transparentnym), niebieskim oraz czarnym. Występują w formie wielowarstwowej lub jednowarstwowej - w zależności od przewidywanego zastosowania. Najczęściej sprzedawanymi opakowaniami tego gatunku są folia maszynowa stretch kategorii - Standard, Standard Plus, Power oraz Super Power.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Aby odpowiednio zabezpieczyć towar, który ...
Wnętrza zaaranżowane przez kobiety, można okre...
Jeszcze zaledwie kilka lat temu ekolodzy gorąco p...
Co jest tak naprawdę ważne przy zaprojektowaniu ...
Wśród różnorodnych gatunków...
Dostępne są u nas panele ogrodzeniowe w kilku we...