Folia stretch

Folia stretch
Dzięki zainwestowaniu w dodatkowe opakowania - trwałe oraz wyprodukowane w oparciu o wysokie standardy, zyskujemy możliwość niezawodnego przewozu wszelkich ilości towarów z jednego miejsca do drugiego, niezależnie od rodzaju trasy czy też warunków jazdy. Takim typem materiału opakowaniowego okazuje się zwłaszcza folia stretch. Jest to surowiec idealnie nadający się do wykorzystania w paletach drewnianych.
Folia stretch dostępna jest na rynku w postaci folii do pakowania ręcznego oraz maszynowego. W przypadku tej drugiej cechą szczególną jest ogromna rozciągliwość sięgająca nawet i 300%. Ponadto folie maszynowe stretch wyróżniają się także sporą odpornością punktową przez co ułatwiają stabilizację transportowanych ładunków.
Produkowane są one w kolorach: przezroczystym (transparentnym), niebieskim oraz czarnym. Występują w formie wielowarstwowej lub jednowarstwowej - w zależności od przewidywanego zastosowania. Najczęściej sprzedawanymi opakowaniami tego gatunku są folia maszynowa stretch kategorii - Standard, Standard Plus, Power oraz Super Power.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Ocena: 5/5 (1 opinia)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy

Opakowania foliowe są to jedne z najczęściej wy...
Bardzo dużo osób otoczenie swojego domu tr...
Poszukujesz najwyższej klasy opakowania, kt&oacut...
Opakowania foliowe są niezwykle popularnym rodzaj...
Zamiast tracić olbrzymie sumy pieniężne na inwe...
Substancje chemiczne, które znajdują ...