Zobacz również

FEFCO

FEFCO
Firmy prowadzące różnorodne usługi o charakterze produkcyjno-usługowym koniecznie muszą stykać się na co dzień z rozmaitymi typami opakowań, które są bardzo szeroko rozpowszechniane dzisiaj na rynku. Wśród uniwersalnych i modnych już od dawien dawna rodzajów opakowań znajduje się wysokiej jakości tektura, z której to produkowane są tak zwane opakowania zbiorcze czyli prościej rzecz ujmując – bardzo popularne pudła i kartony. W zasadzie korzysta się z nich na szeroką skalę z powodu rozlicznych zalet jakie można im przypisać.
Do podstawowych zalicza się zwłaszcza trwałość i wytrzymałość. Ze względu na to wytworzono całą masę rozmaitych gatunków pudełek kartonowych, które różnią się pomiędzy sobą zarówno przeznaczeniem, jak również i wielkością. Dlatego też by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania opracowany został międzynarodowy zestaw podstawowych wzorów opakowań, które są potocznie określane mianem katalogu FEFCO.
Katalog FEFCO jest to zbiór głównych rodzajów opakowań kartonowych, które zostały ujednolicone na obszarze całego świata. Dzięki temu dobór interesujących nas rodzajów pudełek odbywa się w sposób bardzo prosty i zupełnie nieskomplikowany. Nie ma problemu z tym, aby szybko oraz sprawnie odnaleźć taki typ pudła jaki w danym momencie potrzebujemy. Opcja ta przydaje się zwłaszcza w wielu różnorodnych działalnościach gospodarczych, w których to stosuje się wszelkiego typu kartony na szeroką skalę. Tym samym sprawy techniczne mają szansę przebiegać sprawnie i bezproblemowo.
Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta:

Podobne wpisy

Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Ocena: 5/5 (10 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Oceń producenta
pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)