Co wyróżnia maszyny piekarnicze marki Hasborg?

Co wyróżnia maszyny piekarnicze marki Hasborg?

O tym, jak trudnym zadaniem jest wybór odpowiednich maszyn do wyposażenia piekarni i cukierni wie każdy, kto choć raz miał z tym styczność. Na rynku dostać można wiele przeznaczonych do tego celu urządzeń, ale wśród nich najlepszymi są maszyny marki HasborgFirma działa w branży od wielu lat i jest dziś uznawana za jedną z wiodących. Firma oferuje szeroki wybór urządzeń do formowania - maszyny formujące, dekorowania oraz wypieku ciastek.

Wśród nich dostępne są zarówno urządzenia serii "mini", które doskonale sprawdzą się zwłaszcza w przypadku małych firm sektora HoReCa, a także zaawansowane technologicznie wyroby przeznaczone do użytku w profesjonalnych zakładach produkcyjnych. Z ich pomocą uda się stworzyć ciągłą i efektywną produkcję smacznych, powtarzalnych i estetycznych słodyczy różnego rodzaju.
Urządzenia marki Hasborg wykonane są z najlepszych materiałów i znajdują się w nich bezawaryjne podzespoły, pochodzące od najlepszych światowych dostawców. Co więcej, maszyny te działają energooszczędnie, stale i z zachowaniem wysokiej jakości produktu końcowego. Maszyny piekarnicze Hasborg posiadają wbudowany system łączności WiFi z serwisem, dzięki czemu wszystkie prace serwisowe czy zmiana ustawień mogą zostać dokonane bez konieczności wyjazdu do klienta.
Jeśli szukasz naprawdę wysokogatunkowych urządzeń do produkcji ciastek, powinieneś zapoznać się z ofertą Hasborg. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku, a jej nowoczesne maszyny cukiernicze stosowane są przez klientów na całym świecie.

Ostatnio dodane opinie (0)
Napisz swoją opinię
Ogólna ocena producenta: